+36 20 595 3233 info@agoraintezet.hu

KARRIER

Szervezetfejlesztéssel, tanácsadással, felnőttképzéssel, tréningek tartásával foglalkozó felnőttképzési szervezet, az AGORA Oktatási Intézet keresi csapatába új munkatársát az alábbi munkakörre:

irodavezető

Munkavégzés helye: a kft. budapesti, 2. kerületi irodája

A sikeres jelölt feladatai lesznek

  • az iroda adminisztrációs folyamatainak működtetése
  • vevői számlák készítése, szállítói számlák iktatása, kapcsolattartás az ügyfelekkel, könyveléssel
  • szerződések kezelése
  • pénzügyek támogatása, bank, számlázás, pénztár kezelése
  • különféle nyilvántartások és kimutatások vezetése, jelentések készítése a vezetőség számára
  • képzési programok akkreditációjának adminisztratív támogatása, tréningdokumentáció összeállítása oktatások, tréningek előkészítése, utánkövetése
  • pályázatokhoz kapcsolódó képzési projektek elszámolásra előkészítése (dokumentáció és tanácsadási szakértői jegyzőkönyvek, a projektekhez kapcsolódó számlák, fotódokumentációk)
  • pályázatokhoz, közbeszerzésekhez adatszolgáltatás, nyilatkozatok összeállítása
  • tréningek, képzések eszközigényeinek beszerzése
  • a cég honlapjának, közösségi felületeinek technikai szerkesztése
  • általános irodai háttértámogatáshoz kapcsolódó feladatok

A sikeres jelölttel kapcsolatos elvárások:

  • a munkakör ellátáshoz szükséges magas szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel, PowerPoint professzionális használata)
  • terhelhetőség, jó alkalmazkodóképesség
  • önálló, igényes, gyors és precíz munkavégzés
  • segítőkész, megbízható, rugalmas, udvarias, ügyfélközpontú személyiség
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • csapatmunkában való aktív szerepvállalás
  • lojalitás

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pályázatok menedzselésében szerzett adminisztratív tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány