Karrier

Dolgozz velünk! Igen gyorsan növekvő vállalatunk, az AGORA Intézet csapatába keressük új munkatársunkat.

SENIOR TRÉNER-TANÁCSADÓ

Munkavégzés helye

Országosan bárhonnan pályázható.

Téged keresünk csapatunkba, ha:

  • Képes vagy a közös felkészülés után önállóan tárgyalni, ajánlatot írni, ügyfelet gondozni;
  • Rendelkezel azokkal a készségekkel, amelyekre alapozva gyorsan kiképezhetünk speciális módszertanunkra, majd ezek birtokában képes és hajlandó vagy komplex szervezetfejlesztési projektek önálló lebonyolítására;
  • Eddig önálló farkasként dolgoztál, de újra át akarod élni a közös alkotás örömét egy tréning-, tanácsadói program összeállításakor;
  • Stabil és egyenletes leterheltséget szeretnél magadnak olyan win-win helyzetben, amelyben a növekvő közösből nemcsak kivenni, de beletenni is hajlandó vagy, tanácsadóként, értékesítőként, trénerként;
  • Ha nemcsak trénerként vagy profi, hanem kifejezetten érdekel, a hogyanja egy komplex szervezetfejlesztési projektnek;
  • Angol nyelven is képes vagy tréninget tartani;
  • Előny, ha van tapasztalatod pályázati forrásból megvalósított képzésekben;
  • Ha még nem vagy senior, de érzed magadban az erőt, hogy nálunk lépj szintet;
  • Eddig a megrendelői oldalon dolgoztál vezetőként és szeretnéd magad kipróbálni a tanácsadói oldalon és kész vagy a specialitások elsajátítására.

Jelentkezz akkor is, ha még nem vagy senior, de érzed magadban az erőt, hogy nálunk lépj szintet!

Mit várunk tőled?

  • Hajlandóságodat és alázatot a tanulásra;
  • Tudásodat a közös know how építésébe;
  • Kapcsolatrendszered a referenciaépítésbe;
  • Eredményeiddel hozzájárulást a szervezet stratégiájának megvalósulásához.

Kik vagyunk mi?

Az a csapat vagyunk, akiről mindig is álmodtál! Jófejek, szakmaiak, segítőkészek és egymásért mindenre képesek. Szeretünk vitatkozni, közösen fejleszteni és közösen fejlődni. Őszinték vagyunk, vállaljuk a felelősséget tetteinkért és kiállunk egymásért, valamint az Agoráért. Csapatban szeretünk dolgozni, de nagyon! Szervezetfejlesztéssel, egyéni és csoportos fejlesztésekkel foglalkozunk.
Legnagyobb ügyfeleink az ELMŰ-ÉMÁSZ, a Magyar Telekom és az Unilever, mellettük megannyi középvállalkozás. A fejlesztési projektek mellett nagy rutinunk van pályázati projektek lebonyolításában, profi tanácsadóink, trénereink a tanácsadások, képzések magas szakmai színvonaláról, back office-unk pedig a tökéletes projektadminisztrációról gondoskodik. Szervezetfejlesztés és vezetőfejlesztés témakörében első helyen állunk Magyarország közel 100 tréning és tanácsadó cége között az IFKA független minősítési rendszere alapján. Az IFKA objektív szempontok alapján (például referenciák, szakemberek, árbevétel) rangsorolja a szervezet-, folyamat- és menedzsmentfejlesztést végző tanácsadó vállalkozásokat, listájukon a maximális 100 pontból 100 ponttal kerültünk az élre.

A következő 3 évben 1 milliárd forintértékben tervezünk megvalósítani magas minőségű projekteket, ehhez keressük munkatársunkat. Ha úgy gondolod, részese szeretnél lenni, akkor várjuk magyar nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled pdf-ben az [email protected] e-mail címre. A motivációs leveledben elsősorban a miértedre vagyunk kíváncsiak.

KEY ACCOUNT MANAGER

Vállalatunk budapesti, II. kerületi irodája: Keleti Károly utca 8.

A sikeres munkatársunk feladatai

  • Szolgáltatásaink, termékeink értékesítése.
  • Tanácsadási, képzési projektek generálása.
  • Saját ügyfélportfólió kiépítése és kezelése.
  • Tanácsadási és képzési projektek menedzselése.

A sikeres jelölttel kapcsolatos elvárások

  • Felelősségvállalás, őszinteség, lojalitás.
  • Gyors tanulási képesség.
  • Magas szintű kommunikációs készségek.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Pályázatok menedzselésében szerzett adminisztratív tapasztalat.
  • B-kategóriás jogosítvány.
Amennyiben szereted a kihívásokat és zseniális trénerekkel, tanácsadókkal szeretnél dolgozni, várjuk jelentkezésedet (motivációs levél és önéletrajz) az [email protected] e-mail címre.

Rólunk mondták

5 éve dolgozunk együtt az AGORA Intézet kiemelkedően felkészült, mindenben rugalmas és együttműködő tanácsadóival. A soft tréningektől a hard szervezetfejlesztésig a legkülönbözőbb területeken támogatnak bennünket. Gyümölcsöző kapcsolatunkat a jövőben tovább folytatjuk, sőt bővítjük.

Mészáros Szilvia

HR vezető, Unilever - Algida Veszprémi gyáregység

Az AGORA Intézettel az együttműködésünk valóban kivételes élmény és fejlődés számunkra. Nem csak figyelembe veszik angol nyelvű, soknemzetiségű csapatunk egyedi igényeit és kulturális különbségeit, de egyedülálló a megközelítésük, és az egységes szakmai megvalósítást is tökéletesen kivitelezik.

Popovics Milán

AME EMEA Director - Grundfos Magyarország

A GINOP pályázat keretében az AGORA Intézet gamifikációs szoftverével, az I LAND-del biztosította a teljes állományunk készségfejlesztését. Sikeresen 5 fő soft készséget fejlesztettünk a legmodernebb módszerekkel. Az I LAND-del kapcsolatban sok pozitív visszajelzést kaptunk a kollégáktól.

Patak Andrea

HR igazgató - HUNGEXPO Zrt.

Hírlevél feliratkozás

Iratkozzon fel hírlevelünkre, ha érdeklik az aktuális pályázatok, induló nyílt képzések, HR témájú tartalmak, podcastok, valamint a legfrissebb tréningpiaci trendek. Az AGORA Intézet havonta egyszer küld a témákban hírlevelet.