Álláslehetőségek

Szervezetfejlesztéssel, tanácsadással, felnőttképzéssel, és tréningek tartásával foglalkozó egyik piacvezető felnőttképzési szervezet, az AGORA Oktatási Intézet dinamikus csapatába keresi új munkatársát az alábbi munkakörre: Tréner-tanácsadó

Munkavégzés helye: a cég budapesti irodája illtetve a megrendelők által meghatározott helyszínek az ország egész területén

 Tréner-tanácsadó

A sikeres jelölt feladatai lesznek

  • Soft skills vagy IT tréningek tartása különféle témakörökben
  • Együttműködés kialakítása új ügyfelekkel: tárgyalások szervezése, vezetése, szakmai ajánlatok összeállítása
  • Projektvezetői feladatok: egyénileg és csapatban az értékesítéstől a kivitelezésig
  • Szervezeti diagnózisok kidolgozása, menedzselése
  • OD feladatok
  • Képzési programok kidolgozásában, akkreditációjában való szakmai közreműködés

A sikeres jelölttel kapcsolatos elvárások:

  • Egyetemi, főiskolai diploma
  • Teljesítmény – és ügyfélorientált, proaktív személyiség
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Értékesítési készség
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatmunkában való aktív szerepvállalás
  • Őszinteség, lojalitás, felelősségvállalás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel, PowerPoint)

 Előny:

  • Oktatói, tréneri, tanácsadói tapasztalat
  • Saját vezetésű tréning tartása
  • Szolgáltatás értékesítés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

 Amit kínálunk:

  • Biztos megrendelés-állományhoz kapcsolódó tréning-tartási, szervezetfejlesztési lehetőséget
  • Kiszámítható bevételt
  • Teljesítménytől, üzletszerzési sikertől függő kiemelkedően magas jövedelmet
  • Változatos feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Egy dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét

Olyanok jelentkezését várjuk, aki a saját és a cég fejlődésének érdekében értékesítés-orientált és képes keményen dolgozni a siker érdekében!

Önéletrajzát és motivációs levelét pdf formátumban az alábbi email-címre várjuk: allas@agoraintezet.hu